Zalety ekranów ochronnych z PCV


Chcąc zagwarantować sobie i swoim klientom jak najlepszą ochronę antywirusową, może się okazać, że zabezpieczenie w postaci maseczek ochronnych i rękawiczek jednorazowych nie będzie wystarczające. Szczególnie zaś można to zauważyć wtedy, gdy klient podchodzi do lady w niewielkim sklepiku i pragnie poprosić o określony produkt lub kilka produktów. Jeśli ma na twarzy maseczkę, przeważnie trudno taką osobę zrozumieć, co z kolei przekłada się na dłuższy czas potrzebny na obsłużenie klienta. A im dłużej trwa obsługa, tym większe jest ryzyko, że można się zarazić, jeśli albo klient, albo sprzedawca jest zarażony.

Kup w sklepie: Kurtyny paskowe.

Natomiast ekrany ochronne z PCV bardzo dobrze sprawdzają się właśnie tam, gdzie maseczki i rękawiczki nie gwarantują stuprocentowej ochrony i nie zapewniają dostatecznego komfortu podczas komunikacji. Ich akuratność wynika z wielu przyczyn, między innymi stąd, że są one wykonane z bardzo cienkiej folii PCV, mającej maksymalną grubość dwóch milimetrów. Poza tym takie ekrany są wyjątkowo wytrzymałe, więc nawet jeśli sprzedawca, bądź klient dotknie do takiej powierzchni, nie spowoduje, że się ona w jakikolwiek sposób uszkodzi.

Wybierając osłony z PCV, warto również dodać, że są one praktycznie tak samo przezroczyste, jak szyby, więc nie utrudniają kontaktu wzrokowego i łatwiej w ten sposób przeprowadzić rozmowę. Jednak to, co najważniejsze to to, że folia tego typu bardzo skutecznie zatrzymuje wszelkie kropelki pary, które mogą zawierać groźne wirusy, drobnoustroje, czy innego rodzaju bakterie.

Kurtyny przemysłowe z PCV na drzwi, pomimo tego, że są wytwarzane z folii o nieco innych parametrach, te zalety również udaje się w tym przypadku podtrzymać. Folia tutaj może być co prawda przezroczysta, ale nie musi, co zależy od tego, jakie jest jej przeznaczenie. Poza tym, że można ją przyciąć na dowolny rozmiar, zachowuje ona odpowiednie właściwości, dzięki którym pozostaje odporna na warunki, jakie panują w pomieszczeniach o niskiej temperaturze, bądź bardziej narażonych na wybuch pożaru.

Zobacz polecane: Usługi Remontowe Poznań.